Hong Kong Airlines

Letecká společnost Hong Kong Airlines je mladou a dynamickou leteckou společností. Od svého založení v roce 2006 se rozrostla na mezinárodně uznávaného leteckého dopravce, který svým zákazníkům zajišťuje spolehlivé a flexibilní služby. Hong Kong Airlines společně s leteckou společností Hong Kong Express Airways sídlí v Hong Kongu odkud operuje několik letů denně po regionu jihovýchodní Asie - kromě několika letů do Číny nabízí spoje do Thajska, Vietnamu, Indonésie a Japonska.

Letadlová flotila

Hong Kong Airlines disponují jednou z nejmodernějších a nejmladších letadlových flotil na světě. Současný letový park zahrnuje 9 letounů typu Airbus A330-200, 7 Airbusů A320, 6 Boeingů B737-800 a 2 Airbusy A330-300. Průměrné stáří strojů je 3 roky.

Business class

Hong Kong Airlines na svých letounech typu Airbus A330 a Boeing B737 poskytuje cestujícím služby také v business třídě. Pohodlná ergonomicky tvarovaná sedadla se dají sklopit do 160°. Během letu je podáváno delikátní tříchodové menu doplněné o nabídku kvalitních vín. Palubní zábavný systém nabízí široký výběr filmů a oblíbených televizních seriálů. Doplňkové pozemní služby Business class zahrnují vstup do salonku, přednostní odbavení a nástup na palubu.


Economy class

Turistická třída Hong Kong Airlines nabízí pohodlné cestování díky ergonomicky tvarovaným sedačkám a většímu prostory na nohy. Samozřejmostí je chutné menu s výběrem z vín a nealkoholických nápojů. Cestující mají možnost ukrátit si cestu sledováním palubního zábavného systému.

Věrnostní klub Fortune Wings Club (FWC)

Fortune Wings Club (FWC) je věrnostní program pro cestující, kteří létají s Hong Kong Airlines, Hong Kong Express Airways, Hainan Airlines a dalšími partnery. Členové sbírají míle, které mohou vyměnit za letenku zdarma nebo upgrade do vyšší cestovní třídy.

Poptávka / rezervace

Vyplňte základní údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.