Letecká společnost Hong Kong Airlines je mladou a dynamickou leteckou společností. Od svého založení v roce 2006 se rozrostla na mezinárodně uznávaného leteckého dopravce, který svým zákazníkům zajišťuje spolehlivé a flexibilní služby. Hong Kong Airlines společně s leteckou společností Hong Kong Express Airways sídlí v Hong Kongu odkud operuje několik letů denně po regionu jihovýchodní Asie - kromě několika letů do Číny nabízí spoje např.
do Thajska, Vietnamu, Indonésie, Japonska, na Filipíny či Maledivy.

Letadlová flotila

Hong Kong Airlines disponují jednou z nejmodernějších a nejmladších letadlových flotil na světě. Současný letový park zahrnuje po vyřazení flotily Boeingu již pouze stroje Airbus, konkrétně 14 letounů typu Airbus A330-200,
11 Airbusů A320, 10 Airbusů A330-300 a 6 strojů A350-900.

Business class

Hong Kong Airlines na většině svých letadel poskytuje cestujícím služby také v business třídě.
Pohodlná ergonomicky tvarovaná sedadla se dají sklopit do 180°. Během letu je podáváno delikátní tříchodové menu doplněné o nabídku kvalitních vín. Palubní zábavný systém nabízí široký výběr filmů a oblíbených televizních seriálů. Doplňkové pozemní služby Business class zahrnují vstup do salonku, přednostní odbavení a nástup na palubu.


Economy class

Turistická třída Hong Kong Airlines nabízí pohodlné cestování díky ergonomicky tvarovaným sedačkám a většímu prostory na nohy. Samozřejmostí je chutné menu s výběrem z vín a nealkoholických nápojů. Cestující mají možnost ukrátit si cestu sledováním palubního zábavného systému.

V Airbusech A350 si lze přikoupit Economy Comfort sedačky, které představují o 3" více místa na nohy a tím i více pohodlí na celém letu.

Věrnostní klub Fortune Wings Club (FWC)

Fortune Wings Club (FWC) je věrnostní program pro cestující, kteří létají s Hong Kong Airlines, Hong Kong Express Airways, Hainan Airlines a dalšími partnery. Členové sbírají míle, které mohou vyměnit za letenku zdarma nebo upgrade do vyšší cestovní třídy.

Poptávka / rezervace

Vyplňte základní údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.