China Eastern Airlines

China Eastern Airlines Corporation Limited je jednou ze tří hlavních leteckých společností v Číně. China Eastern sídlící v Šanghaji je dceřinou společností Shanghai Airlines a provozuje moderní letecký park s průměrným stářím letounu pod 7 let. China Eastern přepraví téměř 80 milionů cestujících. Jako člen aliance SkyTeam, China Eastern rozšířila svou síť letu z Šanghaje do více než 1200 měst ve 187 zemích. China Eastern Airlines provozuje lety do řady klíčových

destinací v Evropě, Asii a Austrálii. Přímé spojení mezi Šnaghají a Evropou nabízí do Frankfurtu, Říma, Paříže, Londýna, Amsterdamu, Madridu a Moskvy a nově také do Prahy a to již od června 2016. Zatím se tato linka léta 3x týdně a to v úterý, čtvrtek a neděli nový letadlem A330 a s možností pohodného přestupu v Šanghaji na další návazné lety dále do Číny, Jihovýchodní Asiie, Austrálie a Nový Zéland.

Letadlová flotila

China Eastern Airlines má k dispozici flotilu letadel Boeing 757-300, 757-700, 737-700, 737-800 a Airbus A319, A320, A321, A330, A600 operujících své lety na linkách mezi čtyřmi sektory (japonský, korejský, čínský sektor a ostatní země, např. Los Angeles, Londýn, Frankfurt, Sydney nebo Bangkok). Na těchto letech nabízí svým cestujícím služby pohodlné ekonomické třídy nebo luxusní služby s větším prostorem a komfortním servisem v Business class či First class.

First class

Luxusní způsob cestování na palubách letadel nabízí First class letecké společnosti China Eastern Airlines - premiuM Unit. Dopřejte si to nejlepší, co palubní servis nabízí a leťte s First Class China Eastern Airlines. Kabina First class s pouze 8 místy nabízí soukromí a pohodlí, na zakázku vyráběné prostorné kožené sedačky, plně rozložitelné až do vodorovné polohy, delikátní menu a široký výběr kvalitních vín. Samozřejmostí jsou kvalitní lůžkoviny a balíček toaletních potřeb. Pro ty, kdo dají před odpočinkem přednost práci, jsou k dispozici i přípojky pro notebooky, zabudované přímo v sedačce.

Business class

Komfort a styl - tak by se dala v krátkosti charakterizovat business class letecké společnosti China Eastern Airlines. Business class China Eastern Airlines nabízí sedačky Business Class Kingbed největší sedačky na palubě ve své třídě - se šířkou 69cm a délkou 198cm. Ať už chcete během letu odpočívat nebo pracovat - Business class Vám nabízí perfektní palubní servis, soukromí a spoustu prostoru. Systém palubní zábavy Vám nabízí více než 150 možností - filmy, oblíbené seriály nebo televizní programy, nebo na výběr ze 75 CD s klasickou a populární hudbou.

Economy class

Kabina Economy class China Eastern Airlines je velmi prostorná a laděna do světlých barev. Nabízí pohodlné sedačky s nastavitelnou opěrkou hlavy a rukou. Palubní servis zahrnuje prvotřídní kuchyni s originálními pokrmy a v případě nočních letů delších jak čtyři hodiny a denních letů delších jak osm hodin jsou cestujícím k dispozici toaletní balíčky. Systém palubní zábavy nabízí více jak 500 možností jak si ukrátit čas strávený na palubě letadla - od nejnovějších filmových hitů, přes oblíbené televizní seriály až po interaktivní hry.

Frequent flyer programme - Eastern Miles

Je členem Sky team Alliance. Získávejte míle létáním se společností China Eastern Airlines a s našimi partnery a využívejte získané míle k cestování do stovek destinací na celém světě, pro přechod do vyšší cestovní třídy, pro získání dodatečné povolené váhy zavazadel a pro další skvělé odměny.

Více o věrnostním programu Eastern Miles

Poptávka / rezervace

Vyplňte základní údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.