Společnost Singapore Airlines vznikla v roce 1943, patří jí mnoho prvenství v oblasti letecké dopravy: jako první nabídla zdarma zapůjčení sluchátek a výběr jídel a nápojů v ekonomické třídě (1970), jako první zavedla audio a video na přání pro všechny třídy (1991), je první společností, která začala provozovat ikonický Airbus A380 (2007). Pokud sečteme stroje v provozu i prozatím nerealizované objednávky, dnes je druhým největším provozovatelem flotily A380 a taktéž A350 na světě.

Z Prahy nabízí Singapore Airlines spojení přes mnoho přestupových bodů - např. přes Frankfurt, Mnichov, Düsseldorf, Miláno, Amsterdam, Paříž či Kodaň.

Do rodiny Singapore Airlines patří i nízkonákladová společnost Scoot, která se v červenci 2017 spojila s Tiger Air - zajímavé nabídky do Singapuru a dál nalezneme často z Berlína.

Flotila

Singapore Airlines vlastní aktuálně 150 letadel (a na mnoho dalších jsou objednávky) v průměrném stáří necelých sedmi let.Economy class 

Pohodlné sedačky, možnost předobjednání speciálních jídel, možnost bezplatného objednání dortu na palubu k narozeninám či výročí, široká nabídka nealkoholických i alkoholických nápojů včetně proslulého koktejlu Singapore Sling, palubní zábavní systém KrisWorld, to vše Vám zpříjemní cestu se Singapore Airlines. V případě, že je cestující součástí věrnostního programu KrisFlyer, má nárok na wi-fi spojení zdarma ve většině letadel Singapore Airlines.

Premium Economy class

Třída je k dispozici na většině letounů A380, A350 a B777-300ER, je v konfiguraci 2 - 4 - 2 sedačky, v každé sedačka najdete zabudované dva USB porty a osobní lampičku na čtení. V Premium Economy máte samozřejmě k dispozici více místa (rozestup sedadel 97 cm), o 5 cm větší monitory, než v ekonomické třídě.


Business class
 

Na většině letů je v business class k dispozici plnohodnotná postel (198 cm na délku po rozložení sedačky), extra polštáře, porty HDMI, USB a eXport a samozřejmě i možnost "Book the Cook". 


First class

Nová verze first class je k dispozici na B777-300ER, ostatní letouny také postupně prochází modernizací. V první třídě na Vás čeká extra široké sedadlo, soukromí, náladové osvětlení a rovněž tak skvělé kulinářské dobroty. 

Suites

Suites znamenají rovněž first class, ale výhradně v letounech
A380-800.
Představují jeden z nejlepších produktů, které lze na obloze vůbec najít - k dispozici máte svou vlastní privátní kabinu, oddělenou posuvnými dveřmi od zbytku letadla, samostatnou postel a samostatnou sedačku, design vytvořený špičkovým francouzským designérem Jean-Jacquesem Coste.
O zábavu se postará KrisWorld a 60 centimetrová osobní obrazovka. Kabiny jsou v konfiguraci 1 - 2 - 1, přičemž prostřední dvě (resp. u upgradovaných kabin krajní dvě u okna) je možné propojit a vytvořit tak pohodlné dvoulůžko jako v nejlepším hotelu.


Book the Cook


Cestujete ve třídě premium economy, business nebo first class? 

Nemusíte se spoléhat na standardní nabídku na palubě letadel, ale na většinu letů si můžete vybrat předem z bohaté nabídky "Book the Cook" menu! Skvělá jídla pro Vás navrhuje ne jeden, ale hned osm špičkových šéfkuchařů. 

Konkrétní nabídka se liší dle odletového místa a cestovní kabiny a rezervaci je možné provést nejpozději 24 hodin před odletem - bližší informace naleznete zde

Free Signapore Tour


Nemáte čas nebo možnost strávit v Singapuru jednu či více nocí, ale přesto byste chtěli toto úžasné místo alespoň trochu více poznat?

Pokud máte min. 5,5 hodiny na přestup, je docela možné, že stihnete některou ze zcela bezplatných prohlídek města.


Poptávka / rezervace

Vyplňte základní údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.