O NÁS

Aeroworld a.s.

Společnost Aeroworld a.s. - specialista na obchodní a marketingové služby poskytované leteckým společnostem a dalším subjektům na poli cestovního ruchu vznikla v červnu roku 2008. Během svého krátkého působení na trhu získala již několik výhradních zastoupení významných leteckých dopravců pro Českou i Slovenskou republiku. Hlavním cílem společnosti Aeroworld je rozšíření povědomí odborné i laické veřejnosti o produktech a službách, které naši klienti - poskytovatelé služeb v cestovním ruchu, nabízejí na velmi vysoké úrovni za příznivé ceny.

V současné době působíme jako generální zastoupení pro leteckou společnost LATAM Airlines Group - jedné z největších leteckých společností na světě sdružující chilskou leteckou společnost LAN Airlines a brazilskou TAM Linhas Aéreas.

Pod hlavičkou společnosti Discover The World Marketing zastupujeme letecké společnosti:
Air Malta (pouze skupinové rezervace), Air Moldova, Singapore Airlines,
  autopůjčovnu Europcar,
hotelový řetězec Caesar's Entertainment a lodní společnosti Holland America Line, Celestyal Cruises, Cunard, Variety Cruises, Princess Cruises, Windstar Cruises a Seabourn.

Mimo správy agendy a marketingových projektů těchto společností zajišťujeme veškerý zákaznický servis, jako jsou rezervace a prodej individuálních i skupinových letenek. Stejně tak podporu prodeje a informační servis, který poskytujeme zejména cestovním kancelářím a agenturám. Díky úzkým vazbám na zahraniční centrály cestovního ruchu jsme schopni zajistit potřebné informace a kontakty pro vycestování do těchto destinací.


Napište nám, rádi vám poradíme

Vyplňte základní údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


Aeroworld a.s.
Discover Travel s.r.o.
(Discover the World)

Pod baštami 276/3, Praha 6, 160 00

+420 233 311 086 / 233 312 631