Aktuální informace v souvislosti s reorganizací letecké společnosti naleznete pod odkazem: www.LATAMreorganization.com .


LATAM Airlines Group SA - jeden z největších světových dopravců, který vznikl v roce 2012 sloučením dvou latinskoamerických leteckých dopravců - chilského LAN Airlines a brazilského TAM Airlines. Latam Airlines Group SA nyní zahrnuje LAN Airlines a jeho pobočky v Peru, Argentině, Kolumbii a Ekvádoru, a LAN Cargo a TAM SA a její dceřiné společnosti TAM Linhas AEREAS SA včetně jeho TAM dceřiných společností Transportes Aereos del Mercosur SA,  

TAM Airlines (Paraguay) a MultiPlus SA. Díky fúzi těchto dvou leteckých společností může LATAM Airlines Group nabídnout svým klientům širokou sít letů jak v rámci jihoamerického kontinentu tak mezi Jižní Amerikou a Evropou.

LATAM Airlines Group operuji na denní bázi lety do Evropy z několika latinskoamerických metropolí. Ze Santiaga de Chile je provozován let do Madridu s následným prodloužením linky do Frankfurtu 4x týdně, z Limy je spojení s Madridem a Barcelonou a brazilské Sao Paulo je propojeno s Milanem, Londýnem, Madridem, Barcelonou, Lisabonem, Paříží, Tel Avivem a Frankfurtem. Dále provozuje hustou síť letů zejména po celé Jižní Americe, v současné době provozuje více než 40 destinací v Brazílii, 17 letů po Chile, 14 letů po Peru, 13 letů po Argentině, 5 letů po Ekvádoru a 22 destinací v rámci Kolumbie. Dále spojuje Chile a Brazílii se Střední i Severní Amerikou a Polynésií. Jako jediná letecká společnost na světě LATAM Airlines Group nabízí svým klientům lety na Velikonoční ostrov.

Letadlová flotila

LATAM Airlines Group moderními letadly, která splňují nejpřísnější bezpečnostní kritéria a neustále se snaží svou flotilu modernizovat o čemž svědčí i fakt, ze v tuto chvíli má objednávku na více než 200 nových letadel. Pro své dálkové lety využívá především letadla typu Boeing 787-8 Dreamliner, Boeing 777 a Airbassy A350.
Regionální a vnitrostátní lety jsou obsluhovány ve většině případů Airbassy A320, případně A321.

Premium Business Class

LATAM Airlines Premium Business Class poskytuje cestujícím mimořádný komfort. V roce 2015 byla oceněna v anketě World Travel Awards jako nejlepší business třída v Jižní Americe. Palubní produkt nabízí ergonomicky tvarovaná sedadla rozložitelná do vodorovné polohy. Před odletem je cestujícím k dispozici prioritní odbavení, VIP salónek či přednostní nástup a výstup z letadla. Během letu je na palubě servírováno menu z čerstvých surovin pocházejících z Jižní Ameriky, velký výběr z místních kvalitních vín a cestující si svůj let mohou zpříjemnit sledováním filmů či televizních pořadů, hraním her nebo posloucháním hudby.

Premium Economy

Cestovní třída Premium Economy se nachází v odděleném prostoru kabiny se 12 místy. Premium Economy nabízí více místa na nohy a polohovatelné sedačky. Cestující mohou využívat některé prioritní služby dostupné cestujícím v Premium Business class - VIP salónek před odletem, přednostní odbavení, přednostní nástup a výstup z letadla nebo vyšší povolenou hmotnost zavazadel. Premium Economy class je dostupná na letech operovaných Airbusy A318, A319 a A320 na vybraných linkách po Jižní Americe.

Economy class

LATAM Airlines Economy class nabízí cestujícím pohodlné cestování za dostupné ceny. Ergonomicky tvarované sedačky umožňují manuálně nastavit opěrku hlavy. Na palubách letadel typu Airbus A340, Boeing B767 a Boeing B787 jsou jednotlivá místa vybavena osobním monitorem.

Pro více informací o obou speciálních cenících letenek navštivte stránky www.latam.com nebo nás kontaktujte na latam@aeroworld.cz.

Poptávka / rezervace

Vyplňte základní údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.