EUROPCARDelivery & Collect

Někdy jednoduše nemáte před služební cestou nebo dovolenou dostatek času na to, strávit několik hodin cestováním přes město kvůli vyzvednutí auta. Služba Delivery & Collect Vám nabízí maximální pohodlí, dává Vám víc času na balení anebo relax před cestou. Může to být efektivní alternativa z hlediska nákladů na cestu do nejbližší pobočky, která Vám ušetří čas a peníze. 
Long-term

Europcar služba Long-term - naše flexibilní řešení dlouhodobého pronájmu vozidel. Pokud hledáte pronájem auta bez komplikovaných smluv a na delší dobu, naše nabídka bude pro Vás ideální. 

Selection - Model Choice

Vyhněte se nechtěným překvapením a ujistěte se, že Vaše cesta začne hladce se službou Europcar Model Choice. Tato služba Vám umožní požádat o konkrétní značky a modely z naší flotily ve vybraných pobočkách, na rozdíl od klasických rezervací pronájmu aut, které se vztahují jen na určitou kategorii vozidel. 

Služba Model Choice Vám umožní výběr ze široké škály aut na základě Vašich požadavků, rozpočtu a dalších specifik. Pronajměte si například Audi A1, WV Golf s manuální anebo automatickou převodovkou, Mercedes A-class, VW Tiguan, VW Passat, VW Polo, Fiat 500, Peugeot 3008, Hyundai Ioniq Hubrid anebo Nissan X-Trail - podle toho, co vyhovuje Vašim potřebám. 

Služba je dostupná ve vybraných pobočkách v Belgii, Francii, Itálii, Německu, Portugalsku, Španělsku a ve Velké Británii. 


Vítejte ve světě Europcar - globálního lídra v oblasti pronájmu aut. 

Europcar vstoupil na trh s pronájmy aut v roce 1949 ve Francii a v současnosti nabízí svoje služby ve více než 130 zemích světa s více než 3700 pobočkami a vozovým parkem, který zahrnuje přes 315 tisíc aut různých kategorií pro dosažení maximální spokojenosti svých klientů. 

Flotila společnosti je rozmanitá, od značek VW Group, přes Fiat Group, Renault-Nissan, PSA, až po luxusní modely Mercedes, BMW, Alfa Romeo a další. Pravidelná obměna flotily zajišťuje klientům pocit pohodlí v nových vozech. Průměrný věk vozového parku je pouhých 8,7 měsíců s průměrem najetých kilometrů 20.000 km.Chauffeur Service

Chcete si dopřát maximální pohodlí? Potřebujete někam jet a nemáte vlastní řidičský průkaz? Pak je tato služba určena přesně Vám. Prvotřídní služby za přijatelné ceny s vozy pro individuální cestující anebo i skupiny. 
Naši řidiči jsou profesionálové s vynikajícími jazykovými znalostmi a místním přehledem a poskytnou Vám spolehlivé a profesionální služby šité na míru. S auty jako Mercedes E Class, BMW 5 Series, Toyota Crown a Cadillac XTS, luxusními vozy jako je Mercedes S-Class, BMW 7 Series a Audi A8 anebo řadou aut Mercedes V-Class, Chevrolet Suburban, Cadillac Escalade a Toyota Alphard  nabízíme vše pro Vaši pohodlnou cestu a navíc prostor až pro 7 cestujících. Ať už potřebujete jen auto nebo i služby řidiče, nabídneme Vám jízdu přesně podle Vašich představ.


Privilege Loyalty Program

Privilege je celosvětový program od Europcar se čtyřmi úrovněmi: Club, Executive, Elite a Elite VIP. Zákazníci mohou postupovat přes jednotlivé úrovně v závislosti na počtu uskutečněných pronájmů a jejich délce. Mezi hlavní výhody patří Priority služba v době vyzvednutí vozidla a vícenásobné odměny jako např. poukázky, upgrade katerogie zdarma, bezplatné víkendové pronájmy a mnoho dalších odměn.

Poptávka / rezervace

Vyplňte základní údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.