Discover the World Marketing

Společnost Discover the world Marketing vznikla v roce 1981 sídlí ve Spojených státech amerických a jejím hlavním úkolem je vytváření celosvětové sítě obchodních zastoupení významných značek cestovního ruchu. Díky unikátní spolupráci globálního týmu profesionálů, sdílení nápadů a osvědčených postupů, dodržováním podnikatelské etiky a silnou orientací na požadavky klienta, vytvořila společnost pevnou firemní strukturu a obchodní model, který nabízí mnoho výhod a řešení pro naše partnery.

V současné době Discover the World Marketing disponuje více než 80 kancelářemi na 50 trzích světa.

Na českém a slovenském trhu Discover the World Marketing zastupuje tyto značky:


KM Malta Airlines

vlajková letecká společnost Malty, flotilou A320-200 a A320Neo operuje lety do destinací v Evropě, do Afriky a na Střední Východ. Z Prahy létá v současné době v letním letovém řádu třikrát týdně, z Vídně denně. Nabízí kvalitní servis v Economy a v Business třídě.


CABO VERDE AIRLINES

Národní letecká společnost Kapverdských ostrovů (základna na letišti Amílcar Cabral International Airport). 

 
CAESARS ENTERTAINMENT

Síť hotelů se nachází ve Spojených státech amerických ve světoznámém městě Las Vegas. Tento řetězec vlastní hotely Caesars Palace, Paris, Rio, Planet Hollywood, Towers Westgate, Ballys,Harrahs, Flamingo, Imperial Palace.

CELESTYAL CRUISES

Kyperská lodní společnost (typ Standard, tzv. 3*) nabízející plavby po Středomoří, a to v rozmezí od 3 do 7 dnů, od dubna do října. Místo vyplutí zejména Athény ci Istanbul. Kromě typických itinerářů zahrnující řecké ostrovy, Turecko, nabízí i tzv. tématické plavby náboženského charakteru.

CUNARD

Tato britsko-americká lodní společnost (unikátní na trhu, tzv. 5*) s velkou historií, anglickým šarmem a světoznámými zaoceánskými plavbami pres Atlantik, slaví 175 let své existence. Kdo by neznal lodě Queen Mary 2, Queen Victory či Queen Elizabeth, které nabízí maximální pohodlí, komfort a zábavu, a to pro všechny věkové kategorie.

EUROPCAR

Europcar je mezinárodní autopůjčovna nabízející jednu z největších sítí na světě (3700 lokací ve 140 zemích, nejširší síť v regionu EMEA, mladá a moderní flotila -více než 190.000 vozidel s průměrným stářím 6,6 měsíců).

HOLLAND AMERICA LINE

Americká lodní společnost (typ Premium Class, tzv. 4*) byla založena v roce 1873, V současné době vlastní Holland America Line flotilu 15 lodí nabízející více než 500 plaveb na 7 kontinentech. Ideální produkt pro rodiny s dětmi, neboť jsou děti (věkově do 17let včetně) cenově velmi zvýhodněny a rodiče mají možnost hlídání zdarma.


PRINCESS CRUISES

Velmi oblíbená americká lodní společnost (typ Premium Class, tzv. 4*), která působí na trhu již 50 let a nabízí plavby s více než 150ti různými itineráři do 300 přístavů a destinací celého světa.


SEABOURN

Jedinečný produkt, který je každoročně oceňován jako nejlepší v různých kategoriích, nabízí plavby po celém světě v luxusních kajutách typu suite či apartmán vždy s výhledem na moře, kde vše je v ceně.


SINGAPORE AIRLINES

Jedna z nejlépe hodnocených leteckých společností světa, která vás dopraví moderní flotilou letadel do více než 62 destinací po celém světě. Užijte si nejmodernější zábavní systémy na palubě, využijte výhodný stopoverový program v Singapuru, který může zahrnovat jak ubytování s transferem, tak i vstupy na cca 20 atrakcí a zajímavých míst v Singapuru či případně i do Universal Studios Sentosa.


VARIETY CRUISES

Flotila menších jachet o max. kapacitě 74 osob nabízí jak klasické pravidelné itineráře, tak i pronájem celé lodi včetně posádky. Daný produkt je zacílený hlavně na destinaci jako takovou a nikoliv jen na plavbu.


WINDSTAR CRUISES

Tato americká společnost operuje flotilou 6 malých luxusních lodí (max. kapacita 312 cestujících), které jsou známé svým nadstandardem, soukromím a unikátní sítí destinací po celém světě. Tato společnost je pravidelně oceňována jako nejlepší  "Small Luxury Cruise Ship in the World".
Windstar nabízí širokou škálu plaveb do 50 zemí, do 150 přístavů na celém světě.