Deutsche Hospitality

Deutsche Hospitality (dříve Steigenberger Hotel Group) je více než osm desetiletí synonymem špičkové evropské pohostinnosti. Rodinný podnik byl založen v roce 1930 Albertem Steigenbergerem a až do roku 2009 se rodina Steigenberger vlastnila 99,6% akcií. Síť hotelů Deutsche Hospitality zahrnuje více než 116 hotelů v 12 zemích světa a neustále rozšiřuje svou nabídku. Pod touto obchodní značkou se skrývají kvalitní služby, příhodné umístění hotelů v blízkosti kulturního nebo obchodního srdce města, nabídka

služeb pro jednotlivce i velké skupiny, hotely jsou vhodné pro pořádání konferencí, obchodní jednání nebo jen pro odpočinek. Deutsche Hospitality se dělí na značky IntercityHotel a Steigenberger Hotels and Resorts. Do našeho portfolia nyní patří také unikátní koncept hotelu Jaz in the city, který výrazně podtrhuje kulturní dění a atmosféru dané destinace.

STEIGENBERGER HOTELS AND RESORTS

Steigenberger Hotels and Resorts jsou hotely kategorie 4-5*. Hotely nabízejí jedinečné služby, vynikající kuchyni, a to ať už je hotel umístěný v historickém paláci nebo v sofistikované moderní budově, v centru pulzujícího velkoměsta nebo uprostřed poklidné přírody. V hotelech Steigenberger Hotels and Resorts se vždy můžete těšit na fantastický pobyt. Naší samozřejmostí je vynikající kuchyně, bezkonkurenční wellness služby a široká nabídka profesionálních služeb. Steingeberger Hotels and Resorts nabízí skvělé řešení pro služební cesty a konference.

IntercityHotel (kategorie 3-4*)

Jednoduché, funkční, moderní - to vše v sobě zahrnuje značka InterCityHotel. Sofistikovaná síť městských hotelů, strategicky umístěných v blízkosti dopravních uzlů vlakových nádraží a letišť nabízí perfektní základnu pro rychlé obchodní schůzky nebo poznávání města. Naše hotely nabízejí všem hostům "FreeCityTicket" jako speciální bonus, který jim umožňuje cestovat po celý pobyt veřejnou hromadnou dopravu zdarma.

Jaz in the city

Jaz in the city jsou hotely kategorie 4*. Tento unikátní hotelový koncept Jaz in the city odráží jedinečný městský životní styl, podtrhuje místní hudební a kulturní scénu, představuje umělce a přenáší jejich díla do interiéru a celkové atmosféry hotelu. Veřejné prostory a pokoje jsou dekorovány měnící se uměleckou výstavou, kde zní soundtracky místních rytmů a improvizovaných pop-up vystoupení domácích hudebníků. Jaz in the City poskytuje hostům veškeré nástroje k dokonalému poznání místní kultury. Důvtipní zaměstnanci jsou vždy připraveni poskytnout hostům tipy skvělých klubů a zajímavých výstav v dané lokalitě. Tato hotelová značka je ideální pro obchodní i volnočasové cestující, kteří touží po poznání autentické zkušenosti výjimečného městského hotelu.